טיפול בקשישים

אנו בחברת "לכל" לתת כבוד לקשיש" מבינים כמה קשה זה לראות אדם יקר לנו המגיע למצב בו הוא זקוק לעזרה יומיומית או אפילו להשגחה צמודה.
בשבילנו זוהי שליחות לעמוד לצידכם ולסייע לכם במציאת פתרונות מקצועיים ואיכותיים ליקירכם על ידי מטפלים סיעודיים.
חברת לכל הפועלת משנת 1993 מתמחה בתחום שירותי הסיעוד ושמה דגש על אמינות, אדיבות ומקצועיות. "לכל" מתמחה בהשמת מטפלים סיעודיים מקצועיים למתן שירותי סיעוד וטיפול בקשישים ובחולים.
ברשות החברה מאגר גדול מאוד של מטפלים ומטפלות סיעודיות ישראלים ועובדים זרים, והיא דואגת לבצע התאמה מלאה בין המטפלת הסיעודית לבין צורכי המטופל והעדפותיו.
  • איך אדע האם לאמא/אבא/בעל/קרוב משפחה/שכן מגיעה עזרה בחינם במימון הביטוח הלאומי?
  • מה הזכויות של הזכאי?
  • מאיזה מגיל ניתן להגיש תביעה לגמלה?
  • איך מעסיקים עובד זר?
ההורים ניצולי שואה למי פונים? כל אלה ועוד הן שאלות אחדות מיני רבות אשר נשמח להשיב לכם עליהן ולעמוד לצידכם בתהליך.
חייגו עכשיו 1700-700-430 חברת לכל סיעוד ורווחה הינה חברה וותיקה בישראל למתן שירותי סיעוד. החברה הינה מורשת לעבוד עם המוסד לביטוח לאומי ומשרד העבודה והרווחה, לספק שירותי טיפול בקשישים הזכאים לקבלת גמלת סיעוד על פי חוק סיעוד מטעם ביטוח לאומי.

כאן נכנסת לתמונה חברת סיעוד המתמחה בטיפול בקשישים ומעניקה להם סיעוד לכל צרכיהם

חברת סיעוד טובה תפקידה לדאוג לא רק להשמת מטפלות סיעודיות ולמתן שירות סיעוד לקשישים וחולים אלא גם להעניק ייעוץ והסבר מלא לבני משפחתו של הקשיש המטופל, להעניק מהניסיון שלה בהתנהלות מול ביטוח לאומי, ללוות אותו גם לאחר השמת העובד הסיעודי ועוד.

בבואכם לבחור עזרה סיעודית למי מקרוביכם הזקוק לכך: אבא, אימא, בעל, אישה, קרוב משפחה, שכן וכדומה, עליכם לברר כמה דברים חשובים שיעזרו לכם לעבור את התהליך בשלום.

החשיבות של בחירת חברת סיעוד לטיפול בקשישים
אין להמעיט בחשיבות תהליך הבחירה של מטפלות סיעודיות והכרחי שתבדקו את כל הפרטים לפני שאתם עושים בחירה כזו.

ישנם גורמים רבים שאתם לא מודעים אליהם שרק חברת סיעוד מנוסה ומקצועית יכולה לספק עבורכם. תשובות וכלים ממשייים למציאת מטפלת סיעודית המתאימה ביותר לצרכי האדם עבורו אתם משיגים את העזרה הסיעודית.

חברת סיעוד מקצועית ומנוסה תספק לכם מבחר גדול של מטפלים ומטפלות סיעודיים, ואתם תוכלו לבחור מתוך מאגר החברה בדיוק את המטפל או המטפלת שיתאימו לטיפול בקרוב המשפחה שלכם.

לרשותכם מטפלים ישראליים או מטפלים זרים, וחברת סיעוד טובה צריכה לדאוג שתהיה התאמה מושלמת בין המטפל או המטפלת הסיעודית שתבחרו לבין המטופל הסיעודי, הקשיש או החולה הזקוק לכך.

כיצד להשיג מטפלות סיעודיות לטיפול בקשישים
על מנת להתגבר על המחסום הזה ועל הצורך להשיג מטפלת סיעודית להורים המבוגרים, נדרשים מאתנו כוחות נפשיים, אך ככל שנפנים יותר מהר את הצורך של ההורה הקשיש בעזרה וטיפול אמתיים ונבין שאיננו מסוגלים לספק לו זאת בכוחות עצמנו – כך ייטב גם לנו.

מאגר מטפלים סיעודיים לכל מטרה
חברת סיעוד מקצועית ומנוסה תספק לכם מבחר גדול של מטפלים ומטפלות סיעודיים לטיפול בקשישים, ואתם תוכלו לבחור מתוך מאגר החברה בדיוק את המטפל או המטפלת שיתאימו לטיפול בקרוב המשפחה שלכם.

לרשותכם מטפלים ישראליים או מטפלים זרים, וחברת סיעוד טובה צריכה לדאוג שתהיה התאמה מושלמת בין המטפל או המטפלת שתבחרו לבין המטופל הסיעודי, הקשיש או החולה הזקוק לכך.

יתרונות