אודות-לכל סיעוד ורווחה

קשיש הזקוק לסיוע נמצא במצב רגיש ופגיע, הן בגלל הקשיים התפקודיים והן בגלל ההשלכות על מצב רוחו ומצבו הקוגניטיבי. חברת לכל סיעוד ורווחה בע"מ הוקמה בשנת 1993, כדי לענות על הצורך החשוב הזה, ולהקים צוות של אנשי סיעוד איכותיים ואנושיים. על כן נקראה החברה לכל- לתת כבוד לקשיש.

לחיות בבית בכבוד

ההזדקנות מלווה באתגרים רבים- גופניים, נפשיים וקוגניטיביים. כל אדם חווה זאת אחרת, וכל אדם זקוק לעזרה המותאמת לו ולצרכיו. אחד זקוק לסיוע ברחצה ואחר זקוק לסיוע בתחזוקת הבית, ושלישי בעיקר זקוק לתמיכתו של אדם נוסף שילווה אותו ויעניק לו תחושת ביטחון.
תפקידו של העובד הסיעודי הוא להעניק לקשיש את התמיכה והסיוע כדי לאפשר לו להמשיך להתגורר בביתו, ולהמשיך בשגרת חייו באופן עצמאי עד כמה שניתן. לכן עלינו לדעת תחילה מהם הצרכים הספציפיים והייחודיים לקשיש, כדי שנוכל למצוא עבורו את המטפל בעל הכישורים המתאימים ביותר.

ישנו קושי נוסף של הסתגלות לאדם חדש, אשר שוהה בדירה ומסייע אפילו בפעולות אינטימיות כמו רחצה והליכה לשירותים.
מאחר והתהליך הזה הוא קשה ומורכב, אנו זמינים עבורכם בכל 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע. השירות כולל גם סיוע בהסדרת העסקת העובד הזר, באופן חוקי ועל פי כל התקנות.
במידה ויצוצו בעיות לאורך הדרך, אנשי הצוות שלנו יסייעו כמיטב יכולתם כדי לענות במהירות ולפתור את הבעיה. במידה ויש החמרה במצב כמובן שהצוות ערוך לתת מענה גם לכך. חשוב לנו להעניק לכם יחס אישי ובלתי אמצעי, כדי להקל על ההתמודדות עד כמה שאפשר. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בעיה.

סיוע במיצוי הזכויות

בתוך המצב המבלבל מלכתחילה, חשוב להתחיל בתהליך מיצוי הזכויות המגיעות לקשיש מהר ככל האפשר. פעמים רבות זהו תהליך מורכב, הדורש פנייה לגופים שונים וביניהם קופת החולים, הביטוח הלאומי, משרד הבריאות, חברות ביטוח פרטיות וכדומה. קשישים רבים אינם ממצים את מלוא זכויותיהם רק בגלל הקושי להתמצא בסבך הביורוקרטיה ולבקש את מה שמגיע להם בזכות ולא בחסד. לכן אנו עושים מאמצים כדי לסייע לכם. באתר תמצאו שאלון ממוחשב ל-בדיקת זכאות, וכן קישורים לטפסים שימושיים.